ULAŞIM

privatejet

Havalimanı Uçaktan Karşılama & Uğurlama Servisi

Yolcu Karşılama: Misafirleriniz uçak yanaşmadan önce hostes ve ofisboy tarafından körükte beklenir, isimleri yazılı bordla uçak kapısında karşılanır. Yurt dışından geliniyorsa, pasaport işlemlerine ve vize işlemlerine yardımcı olunduktan sonra, bagajları var ise taşınır, terminal dışındaki transfer aracına kadar eşlik edilerek tercih edilen diğer ulaşım hizmetlerimizin ilgili birimi ile buluşturulurlar.

Yolcu Uğurlama: Misafirleriniz havalimanındaki Business Kapısı’nda hostes ve ofisboy eşliğinde karşılanır ve bekletilmeden güvenlikten geçirilir. Check -in işlemleri ve pasaport işlemleri öncelikli olarak yapılır. Uçak kapısına kadar eşlik edilir.

Havalimanı Transferi (Tek Yön – Geliş Gidiş)

Üst Düzey Mercedes araçlarımızla yabancı dil bilen özel şöförler eşliğinde misafirleriniz havalimanından şehir merkezine ya da şehir merkezinden havalimanına ulaşım ihtiyaçlarını güvenli ve konforlu bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Tam Gün Araç Kiralama & Restoran Ulaşım Hizmetleri

Misafirleriniz ya da sizin için Türkiye ‘nin her yerinde araç kiralama konusunda yardımcı oluyoruz.
Ayrıca restoran ulaşımı için lüks ve şöförlü araçlarımızla sizlere hizmet veriyoruz.

DAY Events Araçlar

Mercedes VIP Sedan (2 kişilik)

Mercedes-S-Class
Mercedes VIP Vito (4 kişilik)

Mercedes-Vito
Mercedes VIP Sprinter (10 Kişilik)

Mercedes-Sprinter

Özel Yat ve Helikopter Transferi

Başlıksız-5 DAY-Events-Helicopter
Özel organizasyonlarınızı İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzarasından faydalanarak, lüks ve konforlu yatlarımızda düzenleyebilirsiniz. Yurtdışından ya da şehir dışından gelen misafirlerinize özel boğaz turları, düğün yemekleri, özel kutlamalar, doğum günleri ve konsept partiler için lüks yatlarımız hizmetinizde…
Helikopter turları ile dünyanın sayılı şehirlerinden olan İstanbul’un güzelliğine havadan tanık olabilirsiniz. İstanbul’un, tarihi güzelliklerini gökyüzünden izlemek bambaşka bir keyif ve görsel şölen yaratıyor.