HAKKIMIZDA

hakkımızda

2011 Yılında kurulan DAY Events, idealist profesyonellerden oluşan yönetim kadrosu, alışılmışın dışında çizgisi ve ilk günden beri sürekli artan kalitesi ile hizmet vermektedir. Yıllar içinde verdiği hizmetlerden bazıları kendi içinde farklılaşıp alt markalara ayrılırken, özde hepsi aynı perspektif ile çalışan bir yapıya sahiptir.

DAY Events, tutkuyla mükemmeli yaratmayı ve beklentilerin ötesinde unutulmaz organizasyonların mimarı olmayı kendisine ilke edinmiştir. Kısa süre içerisinde sektörün önde gelen firmalarıyla birçok başarılı organizasyona imza atan DAY Events, ilk günkü butik hizmet anlayışı, özveri ve samimiyet ile faaliyetlerine devam etmektedir.

DAY Events; yurtiçi ve yurtdışı konaklama, transfer hizmetleri, bayi ve motivasyon toplantıları, ürün lansmanları, kurumsal hizmetler, seyahat organizasyonları, gala ve eğlence organizasyonları gibi geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Alt markalarından ilki olan Big DAY Planners ile göz alıcı ve sıra dışı düğün ve özel kutlama organizasyonları gerçekleştirirken, DAY Vip Transfer ulaşım konusunda yaratıcı ve hızlı çözümler ile misafirlerine üst düzey hizmet sağlamakta ve bir diğer alt marka olan  Blue Phoenix Travel ile kişiye özel seyahat konusunda bir çok başarıya imza atmıştır.

Sunulan hizmetlerde kullanılan birçok dekorasyon, süsleme, ses ve ışık ekipmanlarını kendi bünyesinde barındıran DAY Events, malzemelerin birinci elden sunulmasının kalite ve fiyat avantajını tüm müşterilerine sağlamaktadır.