DÜĞÜN

DAY-Events-Table-Setup
Hayatınızın belki de en güzel sorusuna “Evet” cevabını verdiniz…
Bundan sonra bu tatlı ve yoğun süreçte de her ihtiyacınıza “Evet” diyecek, sürekli sizinle olacak bir partnere ihtiyacınız olacak… DAY Events olarak sizin düğün partneriniz olmak için hizmetinizdeyiz…
Düğün hazırlık sürecinde; mekan seçimi, dekorasyon süsleme, çiçek tasarımı, ses ve ışık sistemleri, fotoğraf video hizmetleri, orkestra DJ hizmeti, menü isim kartlarının hazırlanması, davetiye nikah şekeri tasarımları ve balayı organizasyonu sadece temel başlıklar… Biz sizden daha çok bu heyecanın ve zevkin tadını çıkarmanızı, özen ve titizlik gerektiren bu organizasyonda DAY Events’e güvenmenizi istiyoruz…

 

Mekan Seçimi

DAY-Location
Düğününüz için karar verilmesi gereken en temel noktalardan biri mekan seçimidir. DAY Events ekibi olarak düğün konsepti, kullanılacak olan dekorasyon, davetli sayısı, davetli listesindeki misafirlerin ulaşımı ve fiyat aralığı gibi kriterleri göz önünde bulundurarak sizin için en doğru mekan alternatiflerini sunuyoruz.

 

Dekorasyon ve Süsleme

DAY-Decoration
Dekorasyonu en doğru ve düzgün şekilde yapmak, bütün ayrıntıları titizlikle gözden geçirmek, tüm unsurları herkesi büyüleyecek şekilde bir bütün haline getirmek zaten DAY Events olarak bizim olmazsa olmaz görevimiz… Ama bununla birlikte en önemli nokta bu özenli çalışmayı sizi tanıyarak, sizin zevklerinize, tarzınıza, kişiliklerinize ve en önemlisi aşk hikayenize göre yansıtmak…

 

Çiçek Tasarımı

DAY-Flower-1 Süsleme ve dekorasyonun en önemli kısmını oluşturan çiçek tasarımı için çok uzman ve yaratıcı bir kadroyla çalışıyoruz. Dünyamızın bize vermiş olduğu bu eşsiz hediyeyi en şık formatta biraraya getirip, büyüleyici sonuçlara ulaşmak için emek harcıyoruz. Romantik ya da sıradışı, modern ya da klasik, sade ya da gösterişli; size en uygun dekorasyonu oluşturmak için DAY Events olarak zevkle tasarlamaya hazırız. DAY-Flower-2

 

Ses Işık Sistemleri

DAY-Illumination DAY-Events-Illumination-2
Gözalıcı ve zevkle oluşturulmuş bir dekorasyonun doğru ses ve ışık sistemiyle tamamlanması çok önemli bir adımdır. Seçtiğiniz mekana uygun ses düzenini seçmek, ışık yoğunluğunu ve kaynağını doğru kullanmak gibi birçok ayrıntıyı düşünen uzman ekibimizle sizlere yardımcı oluyoruz.

 

Fotoğraf ve Video Hizmetleri

DAY-Photographer
Herşey mükemmel; organizasyon, dekorasyon, davetliler, mekan… Ve şimdi sırada bu kusursuz güzellikteki bütünlüğü, aynı kusursuzlukla yansıtmakta… Hazırlık sürecinden başlayarak her anınızı, bütün doğallığı ve güzelliğiyle, yıllar sonra bile bakınca sizi gülümsetecek bir hale çevirmek için, DAY Events olarak fotoğraf ve video çekimi konusunda da profesyonellerle sizlere destek oluyoruz.

 

Orkestra DJ Hizmeti

DAY-Orchestra-DJ-2 DAY-Orchestra-DJ-1
Bu özel geceniz boyunca size eşlik edecek müzik için çeşitli orkestralar arasından seçim yapabilir, ya da çalıştığımız DJ’lerden birini seçebilirsiniz. Dilerseniz de hayatınızda bir kere yaşayacağınız bu gecede sevdiğiniz sanatçıyla sahnede olabilirsiniz. DAY Events olarak yetenekli müzik orkestralarının yanında, değişik sürpriz gruplarımızla da düğününüzü daha renkli hale getirebiliyoruz.

 

Menü İsim Kartlarının Hazırlanması

DAY-Events-Menu-Card DAY-Name-Tag
Gelecek konuklarınızı karşılamanızdaki incelik, nasıl bir seremoniye davet edildiklerinin ilk işaretidir. Güzel planlanmış bir yerleşim planı ve şık isim kartlarıyla konuklarınıza verdiğiniz değeri gösterin. Düğün konseptinize uygun menu kartı, isim kartı ve masa numaratörleriyle ufak detayları da tamamlamış oluyoruz.

 

Davetiye Nikah Şekeri Tasarımları

DAY-Wedding-Gift DAY-Wedding-Gift-1
Davetiye ve nikah şekerlerinizin de en az düğününüz kadar güzel olması için DAY Events olarak size birçok farklı seçenek sunuyoruz. Dilerseniz daha önceki çalışmaları sizin için uyarlıyoruz ya da yaratıcı ekibimizle tamamen size özel bir çalışma yapıyoruz. Ama öncelikle bu çalışmanın size ve konseptinize uygun olması için özen gösteriyoruz.

 

Balayı Organizasyonu

DAY-Honeymoon
DAY Events’in sizinle keyifle çalışarak hazırladığı, hayallerinizdekinin yansıması olan muhteşem düğün töreninizden sonra aslında en güzel kısmı balayıyla başlıyor. Balayınız hem düğün organizasyonunuzun finali, hem de sevdiğiniz insanla mutluluk dolu bir ömrün başlangıcı olarak özenle seçilmeli ve organize edilmelidir. Eğer talep ederseniz DAY Events olarak balayınız için de seve seve yardımcı oluyoruz.